.

.

Полн Плоштад Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство Цвет & Свеќа Камења Вез Крстот Бод Кристал Мозаик Сликарство Подарок

Полн Плоштад Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство Цвет & Свеќа Камења Вез Крстот Бод Кристал Мозаик Сликарство Подарок

DEN 119.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Стил:
Модерна
Бренд Име:
Zhui Ѕвезда
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
според фото

Стоката во категоријата