.

.

година топла продажба хотел мебел екстра хотел кревет,Хотел гостинската соба 18cm душек Кревети

година топла продажба хотел мебел екстра хотел кревет,Хотел гостинската соба 18cm душек Кревети

DEN 22680.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
ЕЈ-J27
Општа Употреба:
Комерцијални Мебел
Стил:
Еден
Употреба:
Хотел Виткање екстра кревет
душек материјал:
Сунѓерот душек
Материјал на кревет структура:
Челична рамка & дрво headboard
Thichness на Душек:
18cm
Големина:
L200*W102*H74cm
Н W:
60kg

Стоката во категоријата