.

.

Исток 4 парчиња/многу Супер Комбо Микрофибер Крпа за Чистење Крпа Миење Садови Висока ефикасност за садови од Домаќинството Чистење Алатки

Исток 4 парчиња/многу Супер Комбо Микрофибер Крпа за Чистење Крпа Миење Садови Висока ефикасност за садови од Домаќинството

DEN 197.28

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
ES1524
Бренд Име:
Исток
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Микрофибер
Употреба:
Санитарните

Стоката во категоријата