.

.

J Продавница Аниме Сувенири Смрт Белешка Хривнија Алка Сребро Алуминиум Нараквици За Cosplay Висок Квалитет Алки Бесплатен Превозот

J Продавница Аниме Сувенири Смрт Белешка Хривнија Алка Сребро Алуминиум Нараквици За Cosplay Висок Квалитет Алки Бесплатен

DEN 57.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
JJ10148
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Стил:
Гроздобер
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Функција:
Расположение Tracker
Пол:
Унисекс
Материјал:
Цинк Легура

Стоката во категоријата