.

.

мојата форма 10pcs многу одбојка DIY топката спортски шарм

мојата форма 10pcs многу одбојка DIY топката спортски шарм

DEN 229.92

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Метална боја:
Родиум Позлатен
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Спорт
Број На Модел На:
AFH108257
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
мојата форма
боја:
родиум
Пол:
Унисекс
Употреба:
Накит одлуки/подарок/daywear
Место на Потекло:
Yiwu,CN
Стандард:
Еко-Пријателски

Стоката во категоријата