.

.

Ориентален стариот рачно производство Тибетската Бакар Inlaied Тиркизна Мушка Snuff Шишиња

Ориентален стариот рачно производство Тибетската Бакар Inlaied Тиркизна Мушка Snuff Шишиња

DEN 575.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Стил:
Античкиот Имитација
Регионален Функција:
Кина
Материјал:
Бакар
Тема:
Маскота
Употреба:
Art & Колекционерски / декорација

Стоката во категоријата