.

.

AE0007 Декоративни Додатоци Железо на Дете, облека орнаменти 36pcs се меша бои облека додатоци

AE0007 Декоративни Додатоци Железо на Дете, облека орнаменти 36pcs се меша бои облека додатоци

DEN 165.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Техника:
Извезена
Големина:
20mm*30mm
Стил:
Железо-На
Број На Модел На:
AE0007
Бренд Име:
ZOTFEL

Стоката во категоријата