.

.

Ретро панк титаниум челик опашка отворање на прстенот Змеј ноктот прстени мажите накит гроздобер anillos bague anel masculino anillos hombre

Ретро панк титаниум челик опашка отворање на прстенот Змеј ноктот прстени мажите накит гроздобер anillos bague anel

DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11, 12
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
Површината Ширина:
15mm
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Тренди
Пол:
Мажи
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Метали Тип:
Титаниум
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
Панк
Материјал:
титаниум челик
Стил:
ретро
Num:
Змеј
Моделирање:
Животни / Хороскопски Знак
Процес На Преработка:
Полирање
Прилики за подароци:
anel masculino
Пакет:
индивидуални пакет
Обработка:
Рок
Продажба:
aros

Стоката во категоријата