.

.

Бесплатен Превозот 2 ПАРЧИЊА MB91F376G Gre:LQFP,

Бесплатен Превозот 2 ПАРЧИЊА MB91F376G Gre:LQFP,

DEN 907.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
e
Напон:
v
Температурата На Работа:
d
is_customized:
Yes
Бренд Име:
YUFO-IC
Моќ Дисипација:
f
Состојба:
Нови
Примена:
d
Тип:
a

Стоката во категоријата