.

.

година Хилари Клинтон везови печ 3широк /Изберат мене и сите проблемот ќе биде решен/јас сум тука за победа

година Хилари Клинтон везови печ 3широк /Изберат мене и сите проблемот ќе биде решен/јас сум тука за победа

DEN 367.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
P15090
Стил:
Железо-На
Техника:
Извезена
Големина:
3wide*prop inches high
Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
Еко-Пријателски,Везени
Техника:
Извезена
Големина:
3wide*prop inches high
Стил:
Железо-На,Шие-на
Број На Модел На:
P15090
Количина:
10
Материјал:
Ткаенини
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата