.

.

MAIKES Високо Квалитетен Нерѓосувачки Челик за Распоредување Види Копчето Тока се Зголеми Злато 16 18 20 мм Watchbands Виткање Затворач Случај За

MAIKES Високо Квалитетен Нерѓосувачки Челик за Распоредување Види Копчето Тока се Зголеми Злато 16 18 20 мм Watchbands

DEN 389.04

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бендот Боја:
злато, сребро, злато се зголеми
Бендот Ширина:
16mm, 18mm, 20mm
Бренд Име:
MAIKES
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Должина:
20cm
Состојба:
Нов со ознаки
Затворач Тип:
виткање затворач
Број На Модел На:
Ome-Виткање-091
Тип На Објект:
Watchbands
боја:
Сребро,Злато,Злато Се Зголеми.
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
Големина(Тока ширина):
16mm,18mm,20mm.

Стоката во категоријата