.

.

50pcs Crimp монистра залив clasps Кабелот Крајот Капи String лента кожа клип Foldover Ѓердан Хривнија Конектори за изработка на накит

50pcs Crimp монистра залив clasps Кабелот Крајот Капи String лента кожа клип Foldover Ѓердан Хривнија Конектори за

DEN 31.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
6mm, 8mm, 10mm, 13mm, 16mm, 20mm, 25mm, 30mm
Тип На Објект:
накит наоди
Метали Тип:
Железо
Објектот Висина:
0cm
Број На Модел На:
mazk
Бренд Име:
Taofe ifafa
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
0g
Објектот Должина:
0cm
Накит Наоди Тип:
Crimp & Крајот Монистра
Име:
diy конектор
Функција:
КЛИПОТ КОЖА КАБЕЛОТ КРАЈОТ CRIMP
Количина:
50pcs/многу
Големина:
6-30мм
Употреба:
за остварување на ѓердан
Шема:
Crimp & Крајот Монистра
Карактер:
Ѓердан Хривнија Конектори наоди
боја:
сребро злато родиум бронза

Стоката во категоријата