.

.

2.5 D 9H Калено Стакло Екран Заштитник За Redmi 2 3 4 5 5Plus Заштитна Фолија За XiaomiRedmi 4А-4X 4Prime Забелешка Note2 4 4X Про

2.5 D 9H Калено Стакло Екран Заштитник За Redmi 2 3 4 5 5Plus Заштитна Фолија За XiaomiRedmi 4А-4X 4Prime Забелешка

DEN 39.84

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
За Redmi Note4X, За Redmi 2, За Redmi 3, За Redmi 4, За Redmi Про, За Redmi 4Prime, За Redmi 5, За Redmi 4А -, За Redmi 4X, За Redmi 5Plus, За Redmi Note4, За Redmi Забелешка, За Redmi Note2
Бренд Име:
POPSPARK
Со Мало Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
xiaomi
Компатибилен Xiaomi Модел:
Redmi Забелешка,Redmi Забелешка 4X,Redmi 4X,Redmi Забелешка 4
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате,Ултра-тенки
Тип:
Пред Филмот
Употреба:
Мобилен Телефон
Функција:
За да го Заштитите Телефонот од Екранот
Тврдост:
9H калено стакло филм
Radian:
2.5 D калено стакло
Функција:
Oleophobic Анти-отпечатоци
feature1:
Лесна апликација,Инсталирајте мазна и балон-бесплатно
feature2:
Нула-Доказ, Анти-Шок, да се Загрози-доказ
ОДГОВАРА ЗА:
За Redmi 2 3 4 5 5Plus
Одговара for1:
За Redmi 4А-4X 4Prime
Одговара for2:
За Redmi Забелешка Note2/4/4X/Pro
боја:
Транспарентна

Стоката во категоријата