.

.

OkeyTech За Chevrolet Лавина Кадилак Escalade 315MHZ Автомобил Копче 6 Копчиња За Chevrolet Buick Далечински Управувач FCC ID OUC60270

OkeyTech За Chevrolet Лавина Кадилак Escalade 315MHZ Автомобил Копче 6 Копчиња За Chevrolet Buick Далечински Управувач

DEN 340.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Другиот Дел Број:
Chevrolet Далечинскиот Клуч
R/C Функција:
Со
Осветленост Дел Број:
Chevrolet Далечинскиот Клуч
Прилагодување:
Yes
Бренд Име:
OkeyTech
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Материјал Тип:
Chevrolet Далечинскиот Клуч
Производителот Дел Број:
Chevrolet Далечинскиот Клуч
Производ Numble:
ЧЕ-RK02
Име:
За Chevrolet далечинскиот клуч
логото:
No
Фреквенција:
315mhz
превозот:
Бесплатен превозот
Копче:
6 копчиња
Пакет:
Пена Торба
трговија на големо и на мало:
Ако сте веледрогерија, ние сме вашиот најдобар избор
Функција:
FCC ID OUC60270
Одговара:
За Chevrolet Лавина Кадилак Escalade

Стоката во категоријата