.

.

Мјанмар Знаме во гроздобер гранџ Нормално Лето/Есен Памучна Ткаенина О-Вратот на Човекот на Врвот Т Кошула Tee Кошула Висок Квалитет на Врвот на маици

Мјанмар Знаме во гроздобер гранџ Нормално Лето/Есен Памучна Ткаенина О-Вратот на Човекот на Врвот Т Кошула Tee Кошула

DEN 475.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Sleeve Стил:
Нормално
Продажба со Pack:
No
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
YOYLAP
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Маскирани:
No
Шаблон Тип:
знаме
Карактеристики:
Дише Ткаенина И 100% Памук
боја:
Сива,Виолетова,Црна,Бела,Жолта,Сина,Сина,Црвена,Темно Сива,Зелена
SKU:
M4Myanmar Знаме во гроздобер гранџ

Стоката во категоријата