.

.

YKS 7Pcs/set Деца Отворено Sprot Заштитник Велосипедизам уметничко Лизгање Скејтборд Шлем, Коленото, Лактот Зглоб Влошки Велосипед Ролери Заштита на опрема

YKS 7Pcs/set Деца Отворено Sprot Заштитник Велосипедизам уметничко Лизгање Скејтборд Шлем, Коленото, Лактот Зглоб

DEN 273.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
YKS
Материјал:
ПВЦ
Возраст Опсег:
> 3 години
Спорт:
Скејтбординг
Димензии:
ZW305001-3
Тип:
скутер
Функција:
Истражување Развивање На Способност
Број На Модел На:
ZW305001-3
Пол:
Унисекс
Предупредување:
јаде/да се чува далеку од оган
сертификација:
CE
CE:
Тип
Бар-кодот:
No
дизајн:
играчка спорт Заштитна Опрема Поставување
Материјал:
ПВЦ и пена сунѓерот и пластика
боја:
Сина, Црвена, Розова
шлем големина:
Прибл. 26 х 20 cm
Шлем Турнеја:
56cm
Коленото подлога големина:
Прибл. 13.5 x x 10.5 9.5 x 7 cm
Лактите подлога големина:
Прибл. 12 x 10 x 9 x 5
Рака подлога големина:
Прибл. 16 x 11 см
Пакет Се Вклучени:
1 x Шлем Еден Пар на Коленото Подлога Еден Пар на Лактот Подлога Пар од Страна Подлога

Стоката во категоријата