.

.

10pc транспарентен 19mm openable push копчето switch заштита маска за да се спречи misoperation

10pc транспарентен 19mm openable push копчето switch заштита маска за да се спречи misoperation

DEN 371.04

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Прекинувачи
Материјал:
Пластични
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Бренд Име:
HUPSUN
Гаранција:
1 година
Карактеристики:
маска
сертификација:
CCC
Број На Модел На:
S08-19

Стоката во категоријата