.

.

TOMEFON За Volvo XC60 2018 2019 ABS Хром Задните Видите Автомобил Страна на Вратата Rearview Огледало Покрие Трим Калапи Надворешност Додатоци

TOMEFON За Volvo XC60 2018 2019 ABS Хром Задните Видите Автомобил Страна на Вратата Rearview Огледало Покрие Трим

DEN 887.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
TOMEFON
Материјал:
ABS
Автомобил модел:
За Volvo XC60 XC 60 2018 2019
Објектот Висина:
1cm
Објектот Дијаметар:
1cm
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Тежина:
0.7kg
Модел Година:
За Volvo XC60 XC 60 2018 2019
Име На Модел:
104351
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
1cm
Објектот Ширина:
1cm
Тип На Објект:
Хром Стил

Стоката во категоријата