.

.

B040 Bathrrom Нема дупки ѕид виси фен за складирање рек домаќинство фен рек тоалет и бања носителот 11*11*15cm

B040 Bathrrom Нема дупки ѕид виси фен за складирање рек домаќинство фен рек тоалет и бања носителот 11*11*15cm

DEN 311.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Нема. на Групи:
Еден
Инсталација Тип:
Ѕидот Монтирани Тип
Бренд Име:
SAFEBET
Број На Модел На:
271-25-831
Материјал:
ПВЦ
Пакување:
Кутија
Материјал:
Метал
Големина:
11*11*15cm
Тежина:
188g
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата