.

.

5pcs X Нови компатибилни 2BY20010 Горниот Fuser Rolle за Kyocera KM1500 1815 1820 FS 720 820 920

5pcs X Нови компатибилни 2BY20010 Горниот Fuser Rolle за Kyocera KM1500 1815 1820 FS 720 820 920

DEN 648.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Fuser Ролери
Бренд Име:
CZDLK
Број На Модел На:
FS720 FS820 FS920 KM1500 KM1815 KM1820 FS 720 820 920 КМ 1500 1820
квалитет:
Компатибилен

Стоката во категоријата