.

.

Дигитален LCD СКАРА Скара Термометар Сонда Храна Месо Кујна Мерење Алатка

Дигитален LCD СКАРА Скара Термометар Сонда Храна Месо Кујна Мерење Алатка

DEN 119.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
jiguoor
Стил:
Вградени
Големина На Дисплеј:
1.9 Инчи & Под
Моќност Тип:
Копчето Батеријата
Дисплеј Тип:
Дигитални
Макс Мерење На Температурата:
120°C & Над
Употреба:
Отворено
Теорија:
Сензор На Температура На

Стоката во категоријата