.

.

Класичната Метал Пеперутка Вино Решетката Занаети Украси Вино Носителот Фигурини Кујна Бар Домот Дома Декорација Додатоци Подароци

Класичната Метал Пеперутка Вино Решетката Занаети Украси Вино Носителот Фигурини Кујна Бар Домот Дома Декорација Додатоци

DEN 988.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Кофи, Ладилници & Носители
Кофи, Ладилници & Тип На Носители:
Вино Носители
Бренд Име:
IAMPRETTY
сертификација:
CE / ЕУ,SGS,LFGB,CIQ,ФДУ
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
вино решетката
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Железо
Име:
Креативни Пеперутка Вино Решетката Украси
Големина:
30x17x26cm(11.8x6.7x10.2inch)
Обликот:
Пеперутка Вино Решетката
Стил:
Европа
Функција:
Едноставно,ретро
Функција:
Вино Багажник,Дома декор
Материјал:
Метал
боја:
Бронза,Црна
Тежина:
660g
Погоден за:
Подарок,Дома декорација додатоци

Стоката во категоријата