.

.

Гроздобер Солидна 925 Sterling Silver Меч и Штит Ѓердан Pendant за Мажи и Момчиња Бесплатен Превозот

Гроздобер Солидна 925 Sterling Silver Меч и Штит Ѓердан Pendant за Мажи и Момчиња Бесплатен Превозот

DEN 1895.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Метална боја:
Сребро.
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Гроздобер
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Бренд Име:
Aboops
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
A14235
Функција:
Декорација
Обликотшема:
штит
боја:
Сребро.
Материјал:
925 Sterling silver
Големина:
49*34*3 mm
N.W.:
Околу 29.8 G(2.4 G-Меч)

Стоката во категоријата