.

.

Персоналните Полиестер Праска Кожата Симпатична Мачка Книга Риба Боја Мрачно Дома Спалната Соба Троседот Во Дневната Соба Dorm Декорација Навлаки

Персоналните Полиестер Праска Кожата Симпатична Мачка Книга Риба Боја Мрачно Дома Спалната Соба Троседот Во Дневната

DEN 102.48

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
45x45cm
Употреба:
Стол,Седиште,Автомобил,Украсни
Број На Модел На:
T5021
Материјал:
Кадифени Ткаенини
Техника:
Рачно изработени
Обликот:
Плоштад
Стил:
Обична
Бренд Име:
Шарени Булдог
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Животните
Материјал:
Полиестер праска кожата
Поддршка:
Се прилагодите,на големо,dropshipping
Големина:
17.7inch
ОТВОРЕТЕ:
Zip
Use1:
Декоративни,Столот,Подот,Постелнина,Партија,Бар
Use2:
Божиќ,Дома,Хотел,Столче,Фестивал
Тип:
Перница Маска,Перница Маска,Седиште Перница Маска
внатрешна:
Не пополнување
боја:
Шарени,Црна,Бела
Шема:
Симпатична мачка книга риба шарени ленти

Стоката во категоријата