.

.

FORUDESIGNS Симпатична Pugs Стп Knapsack За Колаж Девојки Пет Кучиња Училиште Мини Ранци висококвалитетна Кожа Туристички Жените Rucksack

FORUDESIGNS Симпатична Pugs Стп Knapsack За Колаж Девојки Пет Кучиња Училиште Мини Ранци висококвалитетна Кожа Туристички

DEN 791.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
23.5x20.5x10cm
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Ранци Тип:
Softback
Затворање Тип:
Патент
Обвивка Материјал:
Полиестер
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Вршење На Систем За:
Воздушна Перница Појас
Број На Модел На:
Z4
Надворешноста:
Солидна Торба
Стил:
Повик
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Патент Џеб
Тип На Објект:
Ранци
Техника:
Печатење
Тип На Објект:
Pugs Ранци
Точка име :
Мали Жените СТП Кожа Backapack
Модел стил:
Цвеќиња Шема Прилагодливи Жените Рамо Daypack
Употреба:
Патување,Училиште,Пешачење, Отворено, Надвор
C:
Црна, Розова Сива
Големина:
23.5cm*20.5cm*10cm
дизајн:
Bolsa Feminina/Bolsa Mujer
Тежина:
310g
Тип:
Моден Жените Мини String Knapsack Торба Чанта

Стоката во категоријата