.

.

Најновите 12.1 Инчен Висока Осветленост Вградени IP65 Поддршка 3G/4G/LTE/WIFI Индустриски Екран на Допир Панел КОМПЈУТЕР За Рекламирање Машини

Најновите 12.1 Инчен Висока Осветленост Вградени IP65 Поддршка 3G/4G/LTE/WIFI Индустриски Екран на Допир Панел КОМПЈУТЕР

DEN 13367.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Пакет:
Yes
Бренд Име:
Ling Џијанг
Број На Модел На:
ППЦ-121C
Тип:
Вградливи
ПРОЦЕСОРОТ:
Intel Atom N2800 Dual-Core 1.86 GHZ
Чипсет:
Intel Atom N2800+NM10
Меморија/RAM меморија:
Одборот 2G Факултативна DDR3 2G MAX 4G
Складирање/SSD :
32G Факултативна 64G/128G/256G
Syetem:
XP/Win7/Win8/Win10/Linux
lan:
2x10/100/1000Mbps RJ45 LAN
USB:
4xUSB2.0 Aptional додадете 2xUSB2.0
Термички методи :
Fanless
Екран На Допир:
5-жица AMT Resistive Touch Screen
боја:
Црна Факултативна Сребро.

Стоката во категоријата