.

.

Секси бело laces свадба станови чевли жена рачно изработени долго riband рака романтична свадба невести свадба чевли плус големини

Секси бело laces свадба станови чевли жена рачно изработени долго riband рака романтична свадба невести свадба чевли

DEN 1008.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Горниот Материјал:
PU
Бренд Име:
APRUUK
Затворање Тип:
Лизга-На
Станови Тип:
Основни
Сезоната:
Пролет/Есен
Обвивка Материјал:
PU
Insole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
riband
Повод:
Свадба

Стоката во категоријата