.

.

304 од не 'рѓосувачки челик една цевка печени сина опашка црево двојно црево опашка грлото Пригушувач намалување на шумот 2015 година Рено CAPTUR

304 од не 'рѓосувачки челик една цевка печени сина опашка црево двојно црево опашка грлото Пригушувач намалување на

DEN 912.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Хром Стил
Специјални Функции:
Декоративни заштита
Име На Модел:
До 2015 Рено CAPTUR
Модел Година:
До 2015
Бренд Име:
LB
Автомобил модел:
До 2015 Рено CAPTUR
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
10cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
2kg
Објектот Должина:
10cm
Објектот Дијаметар:
10inch
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Стоката во категоријата