.

.

Нови Допамин ДНК Копче Синџири Мода Допамин ДНК Накит Допамин ДНК Автомобил Keychain Торба Keyring За Жени Мажи

Нови Допамин ДНК Копче Синџири Мода Допамин ДНК Накит Допамин ДНК Автомобил Keychain Торба Keyring За Жени Мажи

DEN 566.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Метална боја:
Роуз Златна Боја,Црна Позлатен Пиштол,Сребро Позлатен,Злато-боја
Бренд Име:
САМОВИЛСКА
Број На Модел На:
KK
Функција:
Расположение Tracker
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен

Стоката во категоријата