.

.

10pcs/многу Модни Biker Жените Антички Сребрен Буда Хривнија Синџир Wristband Панк Черепи Буда Мотоцикл Линк Алка B1019-14

10pcs/многу Модни Biker Жените Антички Сребрен Буда Хривнија Синџир Wristband Панк Черепи Буда Мотоцикл Линк Алка

DEN 1800.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Метална боја:
Човекот 21cm, Жените 18.5 см, се меша
Бренд Име:
ангел bola
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Унисекс
Затворач Тип:
Магнет
Стил:
Панк
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
Расположение Tracker
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
B1019-14
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Трговија на големо:
Цел $200, Слободни DHL/SF
is_customized:
YES
Состојба:
100% нови
Должина:
18.5 cm

Стоката во категоријата