.

.

TOMEFON Автомобил Стил ABS Потпирач Кутија Удар-доказ Декоративни Sequins Задните запалка приклучок за Декорација За Volvo XC60 2018 2019

TOMEFON Автомобил Стил ABS Потпирач Кутија Удар-доказ Декоративни Sequins Задните запалка приклучок за Декорација

DEN 1103.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
TOMEFON
Материјал:
ABS
Автомобил модел:
За Volvo XC60 XC 60 2018 2019
Објектот Висина:
1cm
Објектот Дијаметар:
1cm
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Тежина:
0.7kg
Модел Година:
За Volvo XC60 XC 60 2018 2019
Име На Модел:
104341
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
1cm
Објектот Ширина:
1cm
Тип На Објект:
Хром Стил

Стоката во категоријата