.

.

Сина Мачка Риба Fishtail Креативни Животинско Brooch Среќа Сирена Значка Глеѓ Тексас јакна Pin Дете пријател Цртан филм Мода Подарок

Сина Мачка Риба Fishtail Креативни Животинско Brooch Среќа Сирена Значка Глеѓ Тексас јакна Pin Дете пријател Цртан

DEN 31.68

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
GDHY
Стил:
Симпатична/Романтичен
Брошеви Тип:
Брошеви
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
CC009
Домот или модерен:
Моден
боја:
како Слика
Функција:
100% Сосема Нов
Повод:
Anniverrsary, Подароци, Забава, сувенири и Други
is_customized:
Yes
Начин На Продажба.:
Продажба на мало; трговија на Големо; Пад на превозот
превозот:
цел>5$,со следење на број

Стоката во категоријата