.

.

Продажба на Накит>>>7-8мм Бел Бисер Школка Ѓердан Бисер Накит за Подарок Јаже, Верига Бисер Монистра Природен Камен 46inch

Продажба на Накит>>>7-8мм Бел Бисер Школка Ѓердан Бисер Накит за Подарок Јаже, Верига Бисер Монистра Природен Камен

DEN 479.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метали Тип:
Сребро.
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
AAAA
Функција:
Порака За Потсетување,Расположение Tracker
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
cm
is_customized:
Yes
Материјал:
Школка

Стоката во категоријата