.

.

2 парчиња VGA приклучок 15pin/дупка 3 реда DB15 машки женски заварување главата Црна лепак пластични Школка позлатени Видео Инсталации конектор Отценети

2 парчиња VGA приклучок 15pin/дупка 3 реда DB15 машки женски заварување главата Црна лепак пластични Школка позлатени

DEN 47.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Должина на кабел:
Други
Производи Статус:
Акции
Тип:
Моќ Кабел
Бренд Име:
AQJG
Пакет:
No
Број На Модел На:
VGA

Стоката во категоријата