.

.

1PCS Нови Симпатична Опуштено Мечка Главата Деца Коса Јажиња Еластична Гума Коса Бенд Девојки Коса Додатоци Бебе Headwear Деца Headdress

1PCS Нови Симпатична Опуштено Мечка Главата Деца Коса Јажиња Еластична Гума Коса Бенд Девојки Коса Додатоци Бебе Headwear

DEN 42.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Пол:
Девојки
Одделот За Името:
Деца
Стил:
Моден
Тип:
еластична венчиња
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
FQ-N264
Тип На Објект:
Headwear
Материјал:
Краток Кадифен
Пол:
девојки и возрасни
ОДГОВАРА ЗА:
жените девојка деца
Подарок за:
Девојка Сопруга Сестри Ќерка
квалитет:
100% сосема нов рачно производство
Големина:
Free
Објектот Тежина:
за 8g

Стоката во категоријата