.

.

ONETOMAX Игра Конвертор за PS / за PS2 да Контролер за Xbox 360 Gamepad Трки Тркала Адаптер Конвертор USB Игра Контролер

ONETOMAX Игра Конвертор за PS / за PS2 да Контролер за Xbox 360 Gamepad Трки Тркала Адаптер Конвертор USB Игра Контролер

DEN 311.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
ONETOMAX
is_customized:
Yes
MicroSoft Модел:
Xbox360
Број На Модел На:
B3003@#weihao
Компатибилен Марка/Модел:
Microsoft
Со USB:
Yes
Одговара за:
за XBOX 360 со за PS / за PS2 Gamepad
џојстик конвертор:
за XBOX 360 Контролер Gamepad

Стоката во категоријата