.

.

Есен Есен корејски Бели Жени Блуза коса црта Вратот Шупливи Од Мрежа Капчиња Долг Ракав Femme Pullovers Секси дама Врвот T6N0507H

Есен Есен корејски Бели Жени Блуза коса црта Вратот Шупливи Од Мрежа Капчиња Долг Ракав Femme Pullovers Секси дама

DEN 311.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Ткаенина Тип:
Чипка
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
BIRDTREE ТБ
Стил:
Формално
Јака:
Slash вратот
Материјал:
Полиестер,Памук
Број На Модел На:
T6N0507H
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Шупливи Надвор
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Корејски, Мода, Секси
Декорација:
Mesh, Капчиња, Чипка
Големина:
M L XL 2XL
боја:
Бела

Стоката во категоријата