.

.

FORUDESIGNS Жените Топ-се справи со Торба Коњ Цветни Печати Чанта за Шопинг Тинејџер Девојки Платно Торба Секојдневен Плажа Торба Нови

FORUDESIGNS Жените Топ-се справи со Торба Коњ Цветни Печати Чанта за Шопинг Тинејџер Девојки Платно Торба Секојдневен

DEN 335.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Чанти
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Надворешноста:
Отворете Џеб
Тврдост:
Мека
Обвивка Материјал:
Памук
Број на Рачки/Ремени:
Две
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб
Стил:
Моден
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Обликот:
Повик Tote
Затворање Тип:
ОТВОРЕТЕ
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Број На Модел На:
Z22
Декорација:
Никој
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Пол:
Жените
Повод:
Разноврсна
Главен Материјал:
Лен
Објектот:
Колаж / Виш Висока Школа Девојките Bookbag
Употреба:
Плажа / Shopping / Училиште / Надвор / Патување
Точка име :
Моден Жените Платно Чанти
Стил:
Патување Складирање Пакет Торба
Тип:
Жените Мода Гласник Торба / Торба За На Плажа
тип 1:
Голем Рамо Торби / Bolsa Feminina
понуда:
Пад на превозот
Добредојде:
кориснички
Модел стил:
Коњ Флорални
Други:
Висок Квалитет на Кеси за Жените 2018 Mochila

Стоката во категоријата