.

.

Топла Висока Тековната 10Pcs/Многу 25.5X30.8мм Црвена Светлина Осветлен 4PIN DPST/ИСКЛУЧУВАЊЕ Рокер Switch 16A 250V AC/20A 125V AC Микро Прекинувач

Топла Висока Тековната 10Pcs/Многу 25.5X30.8мм Црвена Светлина Осветлен 4PIN DPST/ИСКЛУЧУВАЊЕ Рокер Switch 16A 250V

DEN 251.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
10pcs
Тип На Објект:
Прекинувачи
Гаранција:
Никој
Карактеристики:
4 Метри 2 Брзини
Тип На Прекинувач:
Рокер Префрлате
Број На Модел На:
14100030001
сертификација:
CCC
Led боја:
Црвена
Количина:
10pcs
боја:
како на сликата покажува
Номинална струја напон:
16A 250V AC (20A 125V AC)
Големина:
25.5mm x 30.8mm

Стоката во категоријата