.

.

RS30111AJ01R АЛПИТЕ се Префрлите 45mm 4.5 cm Моно A10K Слајд Potentiometer Миксер Fader месо тело Должина 5MM

RS30111AJ01R АЛПИТЕ се Префрлите 45mm 4.5 cm Моно A10K Слајд Potentiometer Миксер Fader месо тело Должина 5MM

DEN 108.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
HUAERXINDIAN
сертификација:
CCC,RoHS
Гаранција:
1
Тип На Прекинувач:
За Да Се Префрлате Префрлате
Број На Модел На:
RS30111AJ01R
Карактеристики:
A10K
Материјал:
Легура
тековната:
250A
Тип На Објект:
Прекинувачи

Стоката во категоријата