.

.

Графичка Картичка Продолжување Кабел Адаптер Столб М. 2 М2 NGFF NVMe да PCIe 3.0 PCI-E X16 Gen3 25cm R43SC со Енергија Кабел за Рударство

Графичка Картичка Продолжување Кабел Адаптер Столб М. 2 М2 NGFF NVMe да PCIe 3.0 PCI-E X16 Gen3 25cm R43SC со Енергија

DEN 254.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
R43SC w Моќ Кабел
Должина на кабел:
25cm
USB Тип:
Стандард
Бренд Име:
ADT-Линк
Употреба:
компјутер
Број На Модел На:
F24234
Пакет:
No

Стоката во категоријата