.

.

Simplee Исклучување рамо секси чипка сечење на врвот на жените Шупливи од бела блуза кошула 2018 Домот одблесокот ракав camis лето плажа резервоарот

Simplee Исклучување рамо секси чипка сечење на врвот на жените Шупливи од бела блуза кошула 2018 Домот одблесокот

DEN 759.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L
Бренд Име:
SIMPLEE
Материјал:
Полиестер
Ткаенина Тип:
Чипка
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот
Декорација:
Шупливи Надвор
Облека Должина:
Краток
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Streetwear
Број На Модел На:
S18TP0034
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените

Стоката во категоријата