.

.

24pcs/многу Шарени Железо, Калај Подарок кутија Затворена Тегла Пакување Кутија за Накит Бонбони Кутија Мали Складирање Кутија Лименки Монета Обетки Слушалки

24pcs/многу Шарени Железо, Калај Подарок кутија Затворена Тегла Пакување Кутија за Накит Бонбони Кутија Мали Складирање

DEN 743.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Обликот:
Плоштад
Функција:
Еко-Пријателски
Капацитет:
1-4 парчиња на бонбони Алпите
Бренд Име:
JESCOES
Употреба:
Дребулии
Материјал:
Метал
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Метал Тип:
Железо
Број На Модел На:
C09E
Техника:
Лак
Решетки Количина:
1
Стил:
Персоналните Прилагодување
Спецификација:
72*47*1.7cm
Оптоварување:
Други

Стоката во категоријата