.

.

237316N21A Вратило Позиција Сензор Одговара на Nissan Altima Urvan Граница X-Trail Sentra SE-Р NP300 02-12 (CGQNI005X2)

237316N21A Вратило Позиција Сензор Одговара на Nissan Altima Urvan Граница X-Trail Sentra SE-Р NP300 02-12 (CGQNI005X2)

DEN 431.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Материјал:
МАГНЕТ / БАКАРНА ЖИЦА
Палење Тип:
Посебна Палење
Тип:
Затворена Магнетно
Осветленост Дел Број:
23731-6N21A,23731 6N21A,237316N21A ,CGQNI005X2
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Јапонија
Бренд Име:
Hongwin
Производителот Дел Број:
Одговара На Nissan Altima Urvan Граница X-Trail Sentra

Стоката во категоријата