.

.

Msanzeo DVD е Радио за Автомобил ISO Жици се Подигнат Конектор Кабел за 2 3 5 6 MPV 323 626 BT50 CX-7 ab Baujahr

Msanzeo DVD е Радио за Автомобил ISO Жици се Подигнат Конектор Кабел за 2 3 5 6 MPV 323 626 BT50 CX-7 ab Baujahr

DEN 239.28

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Бренд Име:
Msanzeo
Специјални Функции:
ISO Радио Приклучок Адаптер
Напон:
12V
Материјал Тип:
Пластични
Име На Модел:
Радио Адаптер За Mazda
Објектот Тежина:
0.2kg
Материјал:
Бакар, ABS
Долго:

Стоката во категоријата