.

.

80,120,150,180,240, 320,400,600,800,1000,1200,1500,2000,3000 Oilstone Острило Острат Камења за Нож Острилка 500PCS/МНОГУ

80,120,150,180,240, 320,400,600,800,1000,1200,1500,2000,3000 Oilstone Острило Острат Камења за Нож Острилка 500PCS/МНОГУ

DEN 17160.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
кој ронки треба
Тип:
Sharpeners
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
LYOVULIFE
сертификација:
CIQ
Број На Модел На:
sw455
Метал Тип:
oilstone

Стоката во категоријата