.

.

3pcs Нови Пристигнување LED Дигитален Дом Аларм Мулти Функционални Часовник LED Календар Термометар Екранот Часовник со Осветлување

3pcs Нови Пристигнување LED Дигитален Дом Аларм Мулти Функционални Часовник LED Календар Термометар Екранот Часовник

DEN 251.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Материјал:
Пластични
Функција:
Календари
Дисплеј Тип:
Дигитални
Motivity Тип:
Дигитални
Стил:
Модерна
Екран Тип:
LED
Број На Модел На:
3XX071-A
Обликот:
Плоштад
Ширина:
55mm
Должина:
125mm
Функција:
Snooze Функција
Форма:
Единствен Лик
Тип:
Аларм Часовниците

Стоката во категоријата