.

.

Ballroom латинска Танц Блузи Жените Flamenco Танц Носии Секси Танц Салса Облека Конкуренцијата Костими Домот Ракави DN1602

Ballroom латинска Танц Блузи Жените Flamenco Танц Носии Секси Танц Салса Облека Конкуренцијата Костими Домот Ракави

DEN 693.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Танц Тип:
Латински јазик
Пол:
Жените
Материјал:
Spandex
Број На Модел На:
DN1602
Бренд Име:
Танцување Ное
Големина:
S,M,L,XL,XXL
Танц Тип:
Ballroom,латински, румба, ча-ча, самба, каубојски
боја:
Леопард
Пол:
Жените
Стил:
говорникот
Сезоната:
Лето
Вклучуваат 1 buc:
Блузи
Известување:
Овој производ е продаден само кошула, не вклучува здолништа.
Материјал:
нето-предиво

Стоката во категоријата