.

.

Возрасни Четка за заби Mouthguard Устата Guard Заштита За Бокс ММА Спорт Фудбал Кошарка, Хокеј Безбедност Карате Muay Тајландски

Возрасни Четка за заби Mouthguard Устата Guard Заштита За Бокс ММА Спорт Фудбал Кошарка, Хокеј Безбедност Карате Muay

DEN 45.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Должина:
-
Број На Модел На:
mouthguard
Дијаметар:
-
is_customized:
Yes
Тежина(кг):
32.5 g
Бренд Име:
MUMIAN
Материјал:
ЕВА
боја:
транспарентен, сина, црна, портокалова,зелена(изборен)
облик:
Криви

Стоката во категоријата