.

.

Бебињата Девојки Т Кошула Возбудува Дното Кошули Девојка Блузи Tees Бебе Кошули Облека на Децата Новородено Бебе Девојка Блузи

Бебињата Девојки Т Кошула Возбудува Дното Кошули Девојка Блузи Tees Бебе Кошули Облека на Децата Новородено Бебе Девојка

DEN 333.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5T, 6T
Бренд Име:
preax
Стил:
Моден
Материјал:
Памук,Лен
Пол:
Девојки
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Редовни
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
ELL18040321
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
оддел 1:
т риза за девојки
оддел 2:
момчињата т кошула
оддел 3:
детето т кошула sweatshirt
оддел 4:
т кошула бебе
оддел 5:
Т риза за бебе момчиња
оддел 6:
маици и т-маици за бебе девојки
оддел 7:
момчињата т кошули девојка врвот
оддел 8:
момчињата т кошула долг ракав
оддел 9:
девојки т кошула долг ракав деца т кошули
оддел 10:
детето долг ракав т кошула

Стоката во категоријата